top of page

PRELIVOVÉ BAZÉNY

Bazény DLW s prelivovým žľabom.

 Vrcholom v ponuke bazénov našej firmy sú bezpochyby bazény s prelivovým žľabom. Jedná sa o bazén s možnosťou dokonalej cirkulácie vody. Tento druh bazéna má dookola prelivový žľab , cez ktorý preteká voda do zbernej nádrže. Odtiaľ je nasávaná cez spodnú časť  do čerpadla. Po prefiltrovaní prechádza výtlačnými tryskami do bazéna. Pre dokonalú cirkuláciu vody umiestňujeme výtlačné trysky do dna bazéna podľa vopred vypracovanej projektovej dokumentácie.

 

Na výstavbu bazéna s prelivovým žľabom je najlepšie zvoliť techniku betónového skeletu , kde nie je problém osadiť do dna výtlakové trysky. Následne bazén upraviť fóliou DLW , alebo keramickou dlažbou. Veľkosť a tvar bazéna nie je ničím obmedzená . Tento druh bazéna však vyžaduje technicky náročnejšiu technológiu , kde by nemalo chýbať automatické dopúšťanie vody s regulátorom výšky hladiny , automatické dávkovanie PH a dezinfekcie vody.

 

Bazén je samozrejme možné vybaviť protiprúdom , osvetlením, ako aj rôznymi atrakciami. Výberom takéhoto bazéna si vytvoríte pocit luxusného hotelového bazéna u Vás doma.  Tento bazén má iba jedinú chybu a tou je , že ho ešte nemáte.

bottom of page