top of page

Bazény DLW

Najvýhodnejšia technológia výstavby bazéna.

Bazén DLW je vlastne betónový , bežnou prevádzkou nezničiteľný bazén.  Princíp spočíva v tom , že teleso bazéna je vystavané debniacimi tvárnicami naplnenými betónom a armovacou oceľou  na betónovej doske . Už pri výstavbe stien sa osádzajú komponenty na vopred dohodnuté miesta  , podľa výkresovej dokumentácie , ktorá je súčasťou našej dodávky. Steny sú následne vyhladené a pokryté antibakteriálnym vliselínom.  Konečná úprava je robená  1,5 mm hrubou pretkávanou fóliou DLW. Pri výstavbe sa môžu použiť aj polystyrenové tvárnice , betónové debnenie , či dokonca drevená konštrukcia.  Takýto typ konštrukcie nemá žiadne obmedzenie veľkosti ani tvaru bazéna. Môžete mať schody do bazéna aké len chcete , oddychové zóny , alebo plytčiny pre tých najmenších plavcov.  Nie je nutná žiadna mechanizácia a veľký priestor na inštaláciu bazéna.

Prelivové bazény

Bazén pre náročných.

Bazény DLW s prelivovým žľabom.

Vrcholom v ponuke bazénov našej firmy sú bezpochyby bazény s prelivovým žľabom. Jedná sa o bazén s možnosťou dokonalej cirkulácie vody. Tento druh bazéna má dookola prelivový žľab , cez ktorý preteká voda do zbernej nádrže. Odtiaľ je nasávaná cez spodnú časť  do čerpadla. Po prefiltrovaní prechádza výtlačnými tryskami do bazéna

inoxline.jpg

Nerezové
bazény

Luxusný vzhľad a trvácnosť

Vysoko kvalitné bazény z nehrdzavejúcej ocele. Moderné, odolné voči mrazu, teplu a UV žiareniu.

Laminátové bazény

Jednoduchá stavebná príprava.

Vlastný bazén na záhrade je ideálnym riešením, ako si s rodinou užiť dni plné slnka a oddychu. Naše bazény Vám umožnia relaxáciu, rehabilitáciu aj aktívne plávanie podľa ľubovôle. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, dôslednému dbaniu na kvalitu a moderným technológiám Vám zabezpečíme dlhodobú radosť z Vášho bazéna.

Športové celoročné  bazény

Bazén s celoročným využitím.

Skvelý termálny bazén pre celoročné používanie. Žiadne zazimovanie. Nízké prevádzkové náklady a teplota vody v bazéne taká, akú budete chcieť. V zime sa zahrejte, v lete ochladte. Protiprúd pre skvelú kondíciu aj relaxáciu a madlá pre akvatické cvičenie. Bazénové schody osadené tryskami pre základnú hydroterapiu. Ak si doplníte swim spa o unikátnu Combi Spa, získate dokonalé domáce wellness centrum.

bottom of page