top of page

BAZÉNY DLW

Bazén DLW je vlastne betónový , bežnou prevádzkou nezničiteľný bazén.  Princíp spočíva v tom , že teleso bazéna je vystavané debniacimi tvárnicami naplnenými betónom a armovacou oceľou  na betónovej doske . Už pri výstavbe stien sa osádzajú komponenty na vopred dohodnuté miesta  , podľa výkresovej dokumentácie , ktorá je súčasťou našej dodávky.

 

Steny sú následne vyhladené a pokryté antibakteriálnym vliselínom.  Konečná úprava je robená  1,5 mm hrubou pretkávanou fóliou DLW. Pri výstavbe sa môžu použiť aj polystyrenové tvárnice , betónové debnenie , či dokonca drevená konštrukcia.  Takýto typ konštrukcie nemá žiadne obmedzenie veľkosti ani tvaru bazéna. Môžete mať schody do bazéna aké len chcete , oddychové zóny , alebo plytčiny pre tých najmenších plavcov.  Nie je nutná žiadna mechanizácia a veľký priestor na inštaláciu bazéna.Od roku 1998 sme postavili pravdepodobne všetky možné druhy bazénov , od fóliových cez plastové , nerezové , keramické a pod. Čas a nemalé skúsenosti ukázali , že každý bazén potrebuje stavebnú prípravu betónovaním. Preto ako najvýhodnejší  bazén , čo sa týka kvality prevedenia , životnosti , estetiky  , ale aj prípadnej rekonštrukcie je  bazén betónový, vystlaný kvalitnou 1,5mm hrubou nemeckou fóliou DLW.

 

Táto fólia je voči konkurenčným fóliám dvakrát pretkávaná a preto 10 rokov záruky nie je hneď aj koniec životnosti. Po cca 20 rokoch sa môže fólia  v priebehu dvoch dní vymeniť, a máte opäť nový bazén. Bez akéhokoľvek stavebného zásahu. Betónový skelet má takmer neobmedzenú životnosť a preto je aj v odbornej literatúre  tento druh bazéna považovaný za jeden z najkvalitnejších.

MOŽNOSŤ VÝSTAVBY A FINANCOVANIA BAZÉNA NA ETAPY:

Tento spôsob sa využíva , hlavne keď spojíte výstavbu bazéna spolu so stavbou , alebo rekonštrukciou domu. V praxi to znamená že spolu s hrubou stavbou domu sa vystaví aj bazén , osadia sa do stien všetky stavebné prvky a nainštaluje sa potrubie . Po tlakových skúškach sa okolie bazéna zasype . Môže sa upraviť okolie a bazén sa môže dokončiť úplne nakoniec . Takýto postup sa veľakrát využíva aj jesenných mesiacoch , kedy sa vystavia hrubá stavba a na jar sa bazén dokončí fóliou DLW a skompletuje sa technológia. V zime má čas zásyp postupne usadnúť a tým pádom odpadá hutnenie okolia bazéna. Takýto spôsob výstavby má aj výhodu postupného financovania .

100% TESNOSŤ.

Fóliou DLW Vám zabezpečíme 100% tesnosť bazéna. Preto sa fólia DLW často používa aj ako izolácia do starších betónových bazénov. Je vhodná aj ako náhrada za starší netesný keramický obklad.

AJ SVOJPOMOCNE.

Stavebná časť sa dá realizovať aj svojpomocne. Firma REDONDO dodáva v cene bazéna podrobnú výkresovú dokumentáciu , technickú správu , podľa ktorej je jednoduché bazén postaviť. Dozor nad stavebnými prácami je samozrejme v cene bazéna.

AJ NA KĽÚČ.

Firma REDONDO Vám zabezpečí stavbu Vášho bazéna aj ako komplet od výkopu až po spustenie bazéna do prevádzky. (Nitra a okolie)

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ.

Životnosť fólie DLW je cca 20 až 25 rokov podľa záťaže a starostlivosti o bazén. Aj po týchto rokoch je táto fólia stále tesná , avšak vzhľadovo už nie je ako nová. Záruka na fóliu DLW je 10 rokov.

ORIGINÁLNOSŤ.

Fólia DLW má vyše 20 základných farebných odtieňov a dekorov. Je možné kombinovať farby a vzory medzi sebou. Môžete mať bazén klasický modrý , alebo farbu prispôsobíte k fasáde Vášho moderného domu. Chcete mať v bazéne trblietky ? S fóliou DLW to nie je žiaden problém.

CENA.

Dajte si spracovať nezáväznú cenovú ponuku . Veríme že budete milo prekvapení.

Stačí nám napísať  veľkosť , tvar , prípadne niečo z výbavy. Napríklad protiprúd , svetlá , ohrev , soľný systém a pod. S filtráciou si starosti nerobte , mi Vám navrhneme dostatočne silnú , aby ste nemali problémy s vodou. Tešíme sa na Vaše požiadavky .

Kontakt: píšte : bazeny@bazenyredondo.sk  , prípadne volajte : 0905 465 567

ecics_855_926.jpg
test1.gif
ecics_862_933.jpg
test-3-1.gif
ecics_864_935.jpg

Fólia DLW Vám umožní  , aby sa Vaše sny o bazéne rýchlo a s priaznivými nákladmi realizovali . Jej dlhá životnosť sa postará o to , aby ste sa zo svojho bazéna tešili čo najdlhšie . Nezáleží na tom či si staviate nový bazén , alebo rekonštruujete bazén , ktorý Vám slúžil dlhé roky. Svojou univerzálnosťou Vám DLW poskytuje všetky možnosti k tomu aby dostal Váš životný priestor úplne nový charakter.

test2.gif
ecics_863_934.jpg
test4.gif
ecics_865_936.jpg
ecics_842_913.jpg

Mimoriadne pevná fólia DLW, výborne odolná voči pretrhnutiu so zosilnením textilným materiálom vysokej kvality je odolná aj voči zvetrávaniu a hrdzi. Jej pružnosť a výborná zvariteľnosť  umožňujú precízne položenie fólie aj neobvyklých tvarov bazéna. Jej antimikrobiálne vlastnosti nedajú šancu žiadny baktériám a plesňam.

ecics_1201_1273.jpg

O optimálnu bezpečnosť na schodoch a priestoroch pre deti sa stará protišmyková fólia s pyramidálnou štruktúrou.

FAREBNÁ ŠKÁLA

Kliknite na danú farbu a otvorí sa vám galéria realizovaných bazénov v danej farbe.

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_LightBlue.pn

Azurová modrá

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_CaribbeanGre

Karibská zelená

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_White.png

Biela

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Mosaic.png

Mozaika

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Persia-Blue.

Perská modrá

Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Sublime.jpg
Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_AdriaticBlue

Modrá

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_Sand.png

Piesková béžová

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Bysance-Blue

Malá modrá mozaika

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Marble.png

Modrý mramor

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Persia-Sand.

Perská piesková

Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Vanity.jpg
Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_DarkGrey.png

Tmavá šedá

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-2000_LightGrey.pn

Šedá

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Carrara.png

Carrara

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Persia-Black

Perská čierna

Roll_RENOLIT-ALKORPLAN-3000_Platinum.png

Platina

Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Prestige.jpg
Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Elegance.jpg
Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Relax.jpg
Texture-ALKORPLAN-TOUCH-Authentic.jpg

Vážený zákazníci . Nakoľko sú naše bazény DLW vždy prispôsobované individuálnym požiadavkám zákazníka ,  je možné vytvoriť  iba orientačný cenník týchto bazénov. Ak máte záujem o naše bazény oporúčame  navštíviť náš areál v Nitre na Novozámockej ulici 123. V našom areáli si môžete pozrieť a prípadne aj vyskúšať celoročný termálny bazén s protiprúdom od firmy USSPA , prelivový bazén DLW , jednokoľajové prekrytie VIVA ALUKOV , vírivky  USSPA , saunu , ako aj množstvo výbavy a doplnkov do bazénov.   Na predajni si môžete pozrieť všetky komponenty  , ktoré Vám budú navrhnuté v cenovej ponuke. Prípadne nás kontaktujte aby sme Vám obratom spracovali cenovú ponuku podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Kotva farebna
bottom of page