top of page

už od roku 1998

BAZÉNY REDONDO NITRA

R E D O N D O je stabilná rodinná firma ktorá má sídlo v Nitre  a poskytuje svoje služby na Slovenskom trhu už od roku 1998. Hlavnou filozofiou našej firmy je dôraz na kvalitu a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

 

Servis. To je to čo sa snažíme našim klientom poskytnúť. Od predpredajnej nezáväznej cenovej ponuky , cez obhliadku terénu , výkresovú dokumentáciu , dozor nad stavebnými prácami  , až po zachémiovanie Vášho nového bazéna. Sme pripravený , ak budete mať záujem,  starať sa o Váš bazén počas prevádzky formou týždenného servisu pri ktorom Vám naši školený pracovníci nadávkujú chémiu a vyčistia bazén. Nakoľko je táto služba pravidelná , Vaša starosť o bazén úplne odpadá.

 

Naša ponuka tovaru a služieb v oblasti bazénov, víriviek, prekrytí a príslušenstva do bazéna uspokojila už mnoho zákazníkov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky bazénov určených ako do exteriéru tak aj do interiéru.  Zároveň si dovoľujeme  Vás pozvať do nášho areálu ,kde si môžete pozrieť a prípadne aj vyskúšať celoročný termálny bazén s protiprúdom od firmy USSPA , prelivový bazén DLW , jednokoľajové prekrytie VIVA  ALUKOV , vírivky  USSPA , saunu , ako aj množstvo výbavy a doplnkov do bazénov.  

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.Stačí si len vybrať z možnosti, ako správne relaxovať

                                                            ,,,LEBO NIE JE BAZÉN AKO BAZÉN,,,,

NAŠA PREDAJŇA

IMG_1082.JPG

Navštívte našu predajňu kde nájdete chémiu pre bazény značiek Bayrol, Chemoform a Aquamar. Špeciálnu chémiu do teplej vody pre vírivé vane a športové celoročné bazény HTH.

Pripravené máme kompletné príslušenstvo ako sú sieťky, kefy, vysávače manuálne aj automatické, teplomery, testery, náhradné aj krycie plachty a fólie.

V ponuke našej predajni nájdete aj stavebné prvky pre stavbu bazéna, skimmery, trysky, spodné výpuste a svetlá; jeho technológiu ako sú fitingy, potrubie, lepidlá, čerpadlá, pieskové filtrácie, soľné systémy, UV lampy, automatické dávkovače chlóru a PH a samozrejme odborné poradenstvo a skúsenosti, ktoré sme nadobudli za 20 rokov nášho fungovania.

NÁŠ SHOWROOM

IMG_2929.jpg

V našom showroome si viete prezrieť prelivový bazén potiahnutý fóliou Alkorplan, zastrešený jednokolajovým prekrytím Alukov. Celoročný termálny bazén SwimSpa USSPA, ktorý vás za každého počasia prekvapí stálou teplotou 32 stupňou.

Pre váš zdravotný životný štýl je pripravená zapustená víriva vaňa USSPA Columba iN a voľne stojace vírivky USSPA Persea iN, USSPA Aston a USSPA Lyra iN.

 

bottom of page