top of page

LAMINÁTOVÉ BAZÉNY

Vlastný bazén na záhrade je ideálnym riešením, ako si s rodinou užiť dni plné slnka a oddychu. Naše bazény Vám umožnia relaxáciu, rehabilitáciu aj aktívne plávanie podľa ľubovôle. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, dôslednému dbaniu na kvalitu a moderným technológiám Vám zabezpečíme dlhodobú radosť z Vášho bazéna.

Využite z našej ponuky doplnkovej výbavy a vytvorte si z bazéna domáci wellnes, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať vodnou či vzduchovou masážou, vybavte bazén madlami pre rehabilitačné cvičenie, presvetlite vodnú hladinu, využite k plávaniu výkonných protiprúdov. Pomôžeme Vám s vhodnou výbavou bazéna, aby zodpovedal Vašim predstavám. Náš program kompletného riešenia Vám umožní viac než len kúpanie v niekoľkých slnečných týždňoch.

Naše bazény sú vhodné ako pre vnútorné tak aj pre vonkajšie inštalácie, sú k dispozícii v rozmeroch od 3x2m po 11×4. Jedinečné povrchové úpravy urobia z bazéna výrazný dizajnový prvok Vašej záhrady. Bazén nemusí byť len modrý, zoznámte sa s našou ponukou farebných prevedení.

Osem vrstiev k Vašej spokojnosti

Laminátové bazény s kompozitným jadrom sú vyrobené z ôsmich  vrstiev, kde každá tvorí dôležitý detail v celkovej skladbe telesa bazéna, nevyhnutný pre jeho správnu funkciu ,pevnosť a dlhú životnosť.

tech-svk.jpg

Doprajte si perličkový kúpeľ v priestore schodiska bazéna, kedy sú vo vode vytvárané vzduchové perličky s masážnym efektom. Perličkový kúpeľ je relaxačná procedúra vhodná aj pre deti. Má pozitívny vplyv na krvný obeh, uvoľňuje svalstvo, tíši bolesť kĺbov, pozitívne pôsobí na psychiku.

Pre možnosť rekreačného aj kondičného plávania vo vašom bazéne inštalujeme výkonné protiprúdy, pri ktorých je možná regulácia výkonu podľa Vašich potrieb. Plávanie je jednou z najzdravších športových aktivít, užite si ju teda aj vo svojom bazéne.

Vhodne zvolené rozmiestnenie masážnych trysiek, poháňaných výkonným čerpadlom Vám poskytne príjemnú hydromasáž. Tá je vykonávaná silným prúdom vody s jemným pridaním vzduchu, ktorá má za následok prekrvenie pokožky a celého tela. Pôsobí priaznivo na problémy s chrbticou a svalstvom, pôsobí priaznivo na celulitídu.

Zažite atmosféru, ktorú Vám ponúkne v teplých večeroch osvetlený bazén. Vonkajším osvetlením ho nemožno nahradiť, presvetlená vodná hladina vás svojou atmosférou nabáda k príjemnému posedeniu pri bazéne i vo večerných hodinách.

medvedi-jazero-hotove.jpg
balaton-hotove.jpg
laka-hotove.jpg
victoria-hotove.jpg
orlik-hotove.jpg
slapy-hotove.jpg
kaspik-hotove.jpg
sec-hotove.jpg
lipno-hotove.jpg

FAREBNÁ ŠKÁLA A MONTÁŽ

G01-hotove.jpg
G03-hotove.jpg
G05-hotove.jpg
G04-hotove.jpg
G02-hotove.jpg
G07-hotove.jpg
G10-hotove.jpg

Pred inštaláciou bazéna rozmyslite vhodnosť jeho umiestnenie. Vhodné je slnečné miesto, pokiaľ možno ďalej od urastených stromov a kríkov, aby sa minimalizovala možnosť pádu lístia a iných nečistôt do bazéna. Bazény sa skôr či neskôr zastrešujú, myslite teda aj na to, aby Vám zastrešenie potom nebránilo vo výhľade z terasy alebo okien do zelenej záhrady a aby ho bolo možné odtiahnuť za bazén pre jeho odkrytie.

Zoznámte sa s technickými podmienkami daného typu bazéna pre podrobný popis priebehu montáže, k dispozícii ju musí mať aj stavebná firma, ktorá bude pre Vás bazéna zabudovávať. Všeobecne platí jednoduchý postup, vyhĺbiť výkop, na dno vyhotoviť rovnú betónovú dosku. Po usadení bazénu sa vykonáva podmurovanie schodiska a za súčasného napúšťania vodou , zásyp suchým stabilizačným betónom. Výkop pre bazén sa robí len o niečo málo väčší ako je samotný bazén, ten Vám privezieme už kompletne osadený komponentami a tak sa netreba vo výkope okolo neho pohybovať, minimalizuje sa tak spotreba zásypového materiálu. Skonzultujte s nami vhodnosť umiestnenia technológie k bazénu.

Zabudovanie nášho bazéna nie je náročnou záležitosťou, avšak nevhodne vykonané stavebné práce Vám budú kaziť radosť. Buďte teda dôslední k dodržiavaniu postupov podľa technických podmienok.

image.jpg
image (1).jpg
image (2).jpg
bottom of page